Zwolnice napędowe

Jednym z najmocniej eksploatowanych elementów maszyny budowlanej jest jej układ napędowy. Składa się na niego układ przeniesienia napędu z silnika na skrzynię transmisyjną, która kolejno przekazuje go na mosty napędowe przedni i tylny w maszynach o napędzie kołowym. W przypadku maszyn o napędzie gąsienicowym przekazywanie mocy napędowej odbywa się za pomocą układu hydraulicznego.

I tak w przypadku maszyn kołowych istnieje wiele elementów mechanicznych ze sobą powiązanych, które bezpośrednio biorą udział w poruszaniu się maszyny. Wiele z tych części jest narażona na większe lub mniejsze obciążenia i ich żywotność niejednokrotnie zależna jest od charakteru pracy jaką wykonuje. BWPARTS dostarcza wszystkie te elementy takie jak miedzy innymi:

obudowy zwolnic, satelity, łożyska, podkładki, wałki pośrednie, wałki atakujące, obudowy dyferencjału, półosie, yoki, flansze, krzyżaki, uszczelnienia, koła zębate, wieńce zębate, wsporniki, tarcze, przekładki itd.

W przypadku maszyn o napędzie gąsienicowym, bardzo często uszkodzeniu ulegają części zwolnic napędowych. Niejednokrotnie zakres uszkodzeń przewyższa koszt kompletnej nowej zwolnic. Dlatego też BWPARTS posiada w swojej ofercie kompletne zwolnice już z silnikami jazdy oraz części zamienne zwolnic dzięki czemu sprosta każdym oczekiwaniom klientów. Jeżeli jednak okaże się, że jakieś elementy są trudno dostępne mamy możliwość sprowadzenia używanych elementów zwolnic.

W razie zapotrzebowania prosimy o kierowanie zapytań poprze formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.