Części Carraro

Firma Carraro istnieje na rynku układów napędowych i nie tylko, od ponad 80 lat. Jest rozpoznawalna na całym świecie jako producent gotowych rozwiązań układów napędowych nie tylko do maszyn budowlanych ale również w branży urządzeń rolniczych. Carraro jest firmą z kapitałem Europejskim dzięki czemu dostępność produktowa jest na wysokim poziomie w naszym regionie.

BWPARTS stawia na wysoką jakość dostarczanych części zamiennych dlatego też w swojej ofercie do układów Carraro oferuje głownie elementy oryginalne w bardzo korzystnych cenach. Jeżeli jednak termin realizacji na elementy oryginalne przekracza oczekiwany termin realizacji wtedy wychodzimy takim sytuacjom na przeciw i dostarczamy zamienniki w jakości spełniającej normy producenta. Części jakie oferujemy marki Carraro to między innymi:

zwolnice, półosie krótkie, półosie długie, satelity, drążki kierownicze, łożyska, wieńce, sworznie, uszczelnienia, tuleje, tarcze hamulcowe, przekładki tarcz hamulcowych, tarcze biegów skrzyń, zmienniki skrzyń transmisyjnych, pompy jazdy, zwrotnice, piasty, kompletne dyferencjały itd.

Oczywiście w ofercie BWPARTS nie mogło zabraknąć usługi regeneracji uszkodzonych elementów marki Carraro. Regenerujemy roztoczone mocowania zwrotnic (tzw. uszy mostu), urwane zawieszenia zwrotnic w belce mostu napędowego itp. Oczywiście świadczymy również pełny serwis mostów oraz skrzyń Włoskiego producenta w siedzibie firmy BWPARTS.

W razie zapotrzebowania na części Carraro prosimy o kierowanie zapytań poprze formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.