Części do CASE

Marka Case wchodzi w skład grupy CNH, na którą składa się również producent New Holland. Światowy producent jakim jest CNH powstał w 1999 roku w wyniku połączenia tych dwóch marek. Od tego czasu regularnie oferta maszyn budowlanych jak i również rolniczych systematycznie jest powiększana. Dzięki udziałom na rynku budowlanym oraz rolniczym producent importuje swoje produkty do ponad 170 krajów na całym świecie.

Firma BWPARTS dostarcza do maszyn budowlanych Case części oryginalne oraz zamienniki w najlepszej jakości. Do maszyn rolniczych dostarczamy jedynie elementy przednich mostów napędowych. Są to części takie jak:
belki mostów, obudowy, łożyska, pierścienie, tuleje, podkładki, kosze, krzyżaki, półosie, satelity, wieńce, wsporniki, wałki napędowe, satelity pośrednie, zwrotnice, piasty, zwolnice, rolki, łańcuchy, koła napinające, gwiazdy napędowe, filtry, pompki, elektrozawory, cewki, czujniki, uszczelnienia itd.

W razie zapotrzebowania prosimy o kierowanie zapytań poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.