Podwozia

Układem bez którego żadna z maszyn nie byłaby w stanie się poruszać jest jej podwozie. To dzięki niemu maszyna jest mobilna i nie jednokrotnie stabilna na nie pewnym podłożu, na którym pracuje. Dlatego też na ten układ należy stawiać na niezawodność oraz sprawdzone rozwiązania. BWPARTS dostarcza wszystkie niezbędne części, bez których maszyna nie byłaby w stanie się poruszać. Są to głownie elementy takie jak:

gąsienice gumowe, łańcuchy jezdne, ogniwa łańcuchów, sworznie spinające łańcuchy, koła napędowe tzw. gwiazdy, koła napinające, rolki podtrzymujące łańcuch, rolki jezdne, klepki łańcucha, gumy drogowe, sprężyny napinacza, kompletne napinacze, uszczelnienia itd.

Jeżeli istnieje taka potrzeba ze strony klienta mamy możliwość dostarczenia również elementów używanych do układu podwozia. Jednak takie elementy nie są objęte gwarancją jak to bywa w przypadku części nowych które taką gwarancję podsiadają.

W razie zapotrzebowania prosimy o kierowanie zapytań poprze formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.