Filtry i oleje

Na sprawne i bezawaryjne działanie wielu urządzeń technicznych znaczący wpływ ma jakość stosowanych środków smarnych. Dbanie o ich czystość chroni przed przedwczesną utratą właściwości smarnych i ochronnych. Regularna wymiana oraz stosowanie się do zaleceń producenta maszyny w zakresie okresowej wymiany olejów przedłuża żywotność części oraz zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia.

Filtracja olejów jest obecnie skutecznym sposobem na obniżenie kosztów utrzymania maszyn i urządzeń oraz przedłużenia ich niezawodności. BWPARTS posiada w swojej ofercie filtry znanych producentów zamienników oraz oryginalnych filtrów maszyn budowlanych w skład których wchodzą tacy producenci jak Donaldson, Baldwin, Wix itd.

Aby wykonać okresowe serwisy maszyn kompleksowo oraz zgodnie z wytycznymi producentów maszyn, przedsiębiorstwo oferuję również oleje marki DAYTONA, która jest rozpoznawalna na całym świecie jako jeden z liderów swojej branży.

W razie zapotrzebowania prosimy o kierowanie zapytań poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.