Serwis

Tak jak regeneracja pomaga zminimalizować koszty koniecznej wymiany uszkodzonych części na nowe tak serwisowanie posiadanego parku maszynowego przez wykwalifikowaną kadrę jest niezbędne do prawidłowego działania każdej maszyny budowlanej.

Prawidłowe diagnozowanie usterek oraz znajdowanie optymalnego rozwiązania w przypadku uszkodzonej maszyny pozwala sprawnie planować wykonywanie prac przez operatorów i zlecone terminy zakończenia inwestycji. BWPARTS dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy swoich mechaników pomaga w ten sposób osiągnąć oczekiwany efekt.

Nasza firma wykonuje usługi serwisowe renomowanych producentów maszyn budowlanych takich jak Caterpillar, Komatsu, Volvo, JCB itp oraz producentów silników typu Cummins, Perkins, Yanmar, Iveco, Deutz. Na indywidualne zapytanie klienta podejmujemy się napraw innych niż powyżej wymienionych maszyn. Wszelkie naprawy w miarę możliwości odbywają się w miejscu dogodnym dla klienta co znacznie skraca czas jej postoju oraz koszty z tym związane.

Podstawowy zakres napraw obejmuje:
– remonty silników
– remonty mostów napędowych
– remonty skrzyń transmisyjnych
– remonty układów hydraulicznych
– remonty układów paliwowych

W razie zapotrzebowania prosimy o kierowanie zapytań poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.