Części ZF

Niemiecka marka ZF jest potentatem w branży układów napędowych od 1915 roku. Zajmuje się produkcją mostów napędowych skrętnych oraz sztywnych, skrzyń transmisyjnych, przekładni napędowych, silników obrotu oraz wielu innych rozwiązań używanych w przemyśle kolejowym jak i również samochodowym. Ich wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjność w zakresie rozwiązań układów napędowych stawia Ich na czele firm w tym segmencie rynku. Z rozwiązań firmy ZF korzystają takie firmy jak Caterpillar, Liebherr, Volvo, Case i wielu innych. Układy napędowe właśnie tej firmy charakteryzują się ogromną niezawodnością oraz odpornością na ciężkie warunki pracy.

Do układów marki ZF dostarczamy między innymi części takie jak:

satelity, wałki, łożyska, obudowy, sworznie, podkładki, elementy elektroniki sterującej, półosie, krzyżaki, trzpienie, tuleje, simmerringi, uszczelnienia, o-ringi, pierścienie zabezpieczające, wieńce, wsporniki, tarcze, przekładki, klocki hamulcowe, wałki sprzęgłowe, sprężyny, zwrotnice, piasty, elementy dyferencjału itp.

BWPARTS oferuje również pełny serwis układów napędowych marki ZF. Regenerujemy uszkodzone elementy oraz wykonujemy kompleksowe naprawy dając gwarancję na wykonane prace.

W razie zapotrzebowania na którykolwiek z wymienionych elementów i nie tylko, prosimy o kierowanie zapytań poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Kontakt, telefonicznie lub mailowo na adres biuro@bwparts.pl.